Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Einhell GE-CL 18 Li E Solo
Einhell GE-CL 18 Li E Solo |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CL 18 Li E Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Cordless Leaf Blower GC-CL 18 Li E-Solo | 183 zł |
Einhell Dmuchawa do liści GE-CL 18/1 Li E Solo (3433541) | 202 zł |
Dmuchawa do liści EINHELL GE-CL 18 Li E Solo 3433532 | 169 zł |
Dmuchawa do liści EINHELL GE-CL 18 Li E Solo (3433532) | Bezpłatny transpo | 141 zł |
Dmuchawa do liści EINHELL GE-CL 18 Li E Solo (3433532) | Bezpłatny transpo | 147 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości dmuchawy / odkurzacza ogrodowego Einhell GE-CL 18 Li E Solo:
- Czas ładowania akumulatora - 40 min
- Model GE-CL 18 Li E Solo - bez akumulatora i ładowarki
- Model GE-CL 18 Li E Kit - zawiera akumulator i ładowarkę
PolecamyPorównaj w tabeli →