Wkrętarka Worx WX261.9
Zdjęcia 3 |
Worx WX261.9 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model WX292.9 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, model WX292 zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WX261.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy WORX WX261.9 | 369 zł |
Zakrętarka udarowa 20V WX261.9 Worx / bez aku | 369 zł |
Bezszczotkowa Zakrętarka udarowa WORX WX261.9 20V | 369 zł |
Zakrętarka udarowa 20V WX261.9 Worx / bez aku | 369 zł |
Modyfikacje Worx WX261.9
Ceny na Worx WX261.9 |
---|---|---|---|---|
Worx WX261 | od 364 zł | 3 oferty | ||
Worx WX261.9 | od 369 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →