Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka udarowa 18V GSB 18V-21 Bosch / bez aku | 479 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-21 18 V 2 Ah (06019H1176) | 626 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Aku. Udarowa Gsb 18V-21 0*Ah | 285 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176
Ceny na Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109 | od 649 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1107 | od 1 023 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176 | od 285 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1108 | od 399 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →