Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102 |
|
Model 06039D7000 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06039D7001 jest dostarczany z jednym akumulatorem (2 Ah), ładowarką i obudową, model 06039D7002 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home And Garden 06039D7102 Wiertarko-Wkrętarka Czarny/Zielony 56 x 1 | 582 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalImpact 18V-60 06039D7102 | 680 zł |
Bosch Professional Universalimpact 18v-60 2x2.0ah Hammer Drill Posrebrzany | 683 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102
Ceny na Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7101 | od 524 zł | 6 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7102 | od 582 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 06039D7100 | od 290 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →