Wiertarko-wkrętarka Metabo SB 18 L 602317500
Zdjęcia 9 |
Metabo SB 18 L 602317500 akum. 2 szt., bez dodatku. Akcesoriaakum. 3 szt |
|
Wielofunkcyjna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z udarem i zasilaniem akumulatorowym. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony zarówno do intensywnego użytku domowego, jak i do umiarkowanego profesjonalnego użytku. Odpowiedni dla majsterkowiczów i majsterkowiczów. Wiertarko-wkrętarka Metabo SB 18 L 602317500 jest wyposażona w mocny silnik kolektorowy i wytrzymałą przekładnię planetarną ze wzmocnionymi cieplnie stalowymi zębatkami.
Ta wiązka zapewnia maksymalny moment obrotowy do 50 Nm, co jest wystarczające dla większości prac montażowych, montażowych i demontażowych, budowlanych i wykończeniowych. Dostępne są dwa tryby prędkości obrotowej uchwytu bezkluczykowego (450/1800 obr./min), efektywny hamulec silnikowy oraz płynna elektroniczna regulacja prędkości za pomocą spustu. Posiada ogranicznik momentu dokręcania, wygodny przełącznik rewersyjny oraz podświetlenie LED, które ułatwia pracę w trudno dostępnych i słabo oświetlonych miejscach Zakres dostawy obejmuje dwa akumulatory Metabo Li-Power 2 Ah na 18 V, ładowarkę SC 30 (ładowanie całego akumulatora w 80 minut) oraz praktyczną plastikową walizkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo SB 18 L 602317500
Metabo Metabo Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 50/25nm 2x2,0ah sb 18 l | 929 zł |
Wiertarko-wkrętarka Metabo SB 18 L 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 863 zł |
METABO WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V 50/25Nm 2x2,0Ah SB 18 L | 698 zł |
WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA UDAROWA 18V SB 18 L | 826 zł |
METABO.WKRĘTARKA UD.SB 18 L 3x2,0Ah | 907 zł |
- Artykuł 602317500 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602317540 - zawiera 3 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602317870 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę i komplet akcesoriów
Modyfikacje Metabo SB 18 L 602317500
Ceny na Metabo SB 18 L 602317500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 L 602317500 | od 698 zł | 5 oferty | ||
Metabo SB 18 L Set 602317540 | od 1 086 zł | 1 oferta |