Wiertarko-wkrętarka Metabo SB 18 L Set 602317540
Zdjęcia 11 |
Metabo SB 18 L Set 602317540 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Cechy kompletu:
- Artykuł 602317500 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602317540 - zawiera 3 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 602317870 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę i komplet akcesoriów
Modyfikacje Metabo SB 18 L Set 602317540
Ceny na Metabo SB 18 L Set 602317540 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 L 602317500 | od 698 zł | 6 oferty | ||
Metabo SB 18 L Set 602317870 | od 1 049 zł | 1 oferta | ||
Metabo SB 18 L Set 602317540 | od 963 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →