Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q 602327500
Фото 4 |
Metabo BS 18 L BL Q 602327500 |
|
Легка і високопродуктивна 2-швидкісна дрель-шурупокрут пістолетною конструкції з підвищеним крутним моментом і високотехнологічним безщітковим електродвигуном. Являє собою одну з вдалих і вельми збалансованих моделей професійного ручного електроінструменту, орієнтованого на виконання ремонтних, монтажно-демонтажних та оздоблювальних робіт. Комплектується швидкознімним самозатискним патроном, розрахованим на роботу зі свердлами діаметром від 0,3 до 13 мм.
При необхідності його можна демонтувати і продовжити роботу з допомогою біт/свердел, що вставляються в магнітний шестигранний бітотримач зі стандартним розміром 1/4". Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q 602327500 обладнана витривалим планетарний редуктор з металевими шестернями і компактним необслуговуваним безщітковим електродвигуном. Ця зв'язка показує вражаючу енергоефективність і видатну стійкістю до перевантажень, що принципово важливо при інтенсивному професійному використанні. Комплектується двома Li-Ion батареями Metabo Li-Power HD ємністю 2 Агод при напрузі 12 В, зарядним пристроєм SC 30 і ударостійким пластиковим кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo BS 18 L BL Q 602327500
BS 18 L BL Q 602327500 Taladro atornillador de batería | 1 166 zł |
Metabo BS 18 L BL Q - drill/driver - cordless - 2-speed - 2 batteries | 1 117 zł |
Metabo Bs 18 L Bl Wiertarko-Wkrętarka 18V +Walizka | 1 246 zł |
Модификації Metabo BS 18 L BL Q 602327500
Ціни на Metabo BS 18 L BL Q 602327500 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 L BL Q 602327500 | від 1 117 zł | 3 пропозиції | ||
Metabo BS 18 L BL Q 602327800 | від 1 772 zł | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 L BL Q 602327840 | від 895 zł | 1 пропозиція |