Piła tarczowa Einhell Classic TC-TS 2025/2 U (4340490)
Zdjęcia 4 |
Einhell Classic TC-TS 2025/2 U |
|
Pilarka tarczowa stacjonarna do domowego warsztatu. Przeznaczony do cięcia liniowego i cięcia tarcicy z blachy o grubości do 85 mm (lub do 65 mm przy cięciu pod kątem 45°). Pilarka tarczowa Einhell Classic TC-TS 2025/2 U różni się od wielu innych maszyn w tej samej kategorii cenowej tym, że posiada zdejmowany stojak - solidną metalową podstawę. Po zainstalowaniu na stojaku powierzchnia robocza maszyny znajduje się na wysokości 850 mm od podłogi.
Stół średniej wielkości (563x583 mm). Ale jego powierzchnię można zwiększyć za pomocą dwóch wyjmowanych ekspanderów (każdy o wymiarach 583x165 mm). Są przykręcane z lewej i prawej strony - konstrukcja nie jest najelegantsza, ale niezawodna. W zestawie z maszyną znajdują się dwa ograniczniki (równoległy i kątowy). Piła jest dość „czysta” podczas pracy, a dodatkowo można do niej podłączyć odkurzacz do zbierania trocin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell Classic TC-TS 2025/2 U
Wszystkie ceny 10 →Einhell Tc-Ts 254 U Piła Stołowa Czerwony/Czarny 85 x 9 x 109 cm 4340510 | 646 zł |
Einhell Table Saw TC-TS 2025/2 U | 776 zł |
Pilarka stołowa EINHELL TC-TS 2025-2 U 4340490 | 720 zł |
Pilarka stołowa EINHELL TC-TS 2025-2 U 4340490 | 720 zł |