Piła tarczowa Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo (4331220)
Zdjęcia 8 |
Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo 150 mm / akum. brak165 mm / akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell TE-CS 18/150 Li - Solo Pilarka Tarczowa Czarny/Czerwony Ø150 mm 43 | 330 zł |
Einhell Cordless Circular Saw TE-CS 18/150 Li - Solo | 391 zł |
Pilarka tarczowa Einhell TE-CS 18/150 Li Solo, akumulatorowa | 459 zł |
Piła Tarczowa Einhell 4331220 16 Mm | 482 zł |
Pilarka tarczowa TE-CS 18/150 Li-Solo 4331220 EINHELL | 394 zł |
Modyfikacje Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo
Ceny na Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-CS 18/150 Li Solo | od 330 zł | 5 oferty | ||
Einhell Expert TE-CS 18/165 Li Solo | od 332 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →