Piła tarczowa Bosch PKS 18 LI 06033B1300
Zdjęcia 6 |
Bosch PKS 18 LI 06033B1300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PKS 18 LI 06033B1300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home and Garden Akumulatorowa piła tarczowa PKS 18 LI bez akumulator | 323 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 18 | 436 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 18 06033B1300 | 470 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 18 LI, 18 V | 529 zł |
Cechy kompletu:
- Artykuł 06033B1300 - dostarczane bez akumulatora i ładowarki
- Artykuł 06033B1302 - zawiera 1 akumulator (2,5 Ah), ładowarkę
PodobnePorównaj w tabeli →