Opalarka Bosch EasyHeat 500 06032A6020
Zdjęcia 14 |
Bosch EasyHeat 500 06032A6020 DIYlekka |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch EasyHeat 500 06032A6020
Wszystkie ceny 11 →Bosch EasyHeat 500 dmuchawa gorącego powietrza 1600 W karton 06032A6020 | 183 zł |
Opalarka BOSCH EasyHeat 500 06032A6020 | 190 zł |
Bosch Bosch Opalarka 1600w easyheat 500 | 239 zł |
Opalarka BOSCH EasyHeat 500 06032A6020 | 183 zł |
Lekka suszarka do włosów klasy domowej
Suszarka na gorące powietrze Bosch EasyHeat 500 to „najmłodszy” model w linii podobnych urządzeń produkowanych przez firmę Bosch. Jest zamiennikiem popularnego urządzenia Bosch PHG 500. Zaktualizowana suszarka do włosów różni się od swojego poprzednika designem i lekką konstrukcją. Ważące zaledwie 470 g urządzenie jest jednym z najlżejszych modeli dostępnych na rynku. Narzędzie wygodnie leży w dłoniach i może stać prosto z podniesioną nasadką.
Nie rekord
Urządzenie ma tylko dwa tryby pracy. Może być przedmuchiwany powietrzem ogrzanym do 300°C lub 500°C. W zależności od wybranego trybu wydajność wbudowanego wentylatora wynosi 240 l/min lub 450 l/min. Ponieważ ta suszarka do włosów nie jest w stanie ogrzać powietrza do temperatury 600 °C i wyższej, nie można jej używać do niektórych prac (na przykład nie będzie w stanie stopić lutu, za pomocą którego lutowane są rury miedziane). Z drugiej strony moc 1600 W (1,8 - 2 kW jest uważana za normę) oznacza, że spirala wytrzyma dłużej. W każdym razie nawet 500°C z marginesem wystarcza do użytku domowego lub pracy w warsztacie. Dzięki tej suszarce możesz odkleić starą farbę, skleić plastikowe części lub arkusze linoleum, rozmrozić rury wodne i zamarznięte zamki, wyczyścić grill z tłuszczu lub lekkiego węgla w grillu.
Najtańsza wśród suszarek Bosch
Narzędzie dostarczane jest w kartonowym pudełku. W zestawie nie ma futerału ani dysz zamiennych (ale zapasowe dysze do różnych operacji można znaleźć w katalogu akcesoriów). Ale dzięki „pustej” konfiguracji urządzenie kosztuje mniej niż 50 USD - praktycznie za darmo według standardów technicznych suszarek do włosów Bosch.