Piła tarczowa Einhell Expert TE-CS 165 (4331010)
Wideo 2 |
Einhell Expert TE-CS 165 |
|
Odlewana stopa.
Mały, przenośny okrągły, zasilany z sieci o mocy 1200 W. Przeznaczone przede wszystkim do cięcia tarcicy arkuszowej, takiej jak sklejka i płyty OSB, lub desek o niewielkiej grubości. Tarcza zębata 165 mm (z otworem 16 mm) służy jako narzędzie tnące. Pilarka tarczowa Einhell Expert TE-CS 165 umożliwia wykonywanie cięć na głębokość do 55 mm (przy cięciu prostopadłym do powierzchni) lub 40 mm (przy pochyleniu stopy żelazka o 45°). Stopa i górna część osłony ochronnej wykonane są ze stopu aluminium. Narzędzie waży 3,8 kg. W zestawie ogranicznik równoległy. Profil dolnej części stopy zapewnia możliwość pracy z wykorzystaniem prowadnicy Einhell L700 (do kupienia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert TE-CS 165
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Piła Czerwony/Srebrny 335 x 248 x 248 cm 38 kg 165 mm 230 V 1200 W | 331 zł |
Pilarka tarczowa EINHELL te-cs 165 4331010 | 433 zł |
Piła tarczowa Einhell TE-CS 165 | 381 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →