Piła tarczowa Einhell Classic TC-TS 200
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Einhell Classic TC-TS 200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Classic TC-TS 200
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Piła Stołowa Czerwony/Srebrny 1988 x 1469 x 1299 cm TC-TS 200 | 388 zł |
Einhell Table Saw TC-TS 200 | 505 zł |
Pilarka stołowa EINHELL TC-TS 200 4340415 | 709 zł |
Piła Stołowa Przecinarka Do Drewna Einhell Tc-Ts 200 | 709 zł |
Einhell Tc-Ts 200 4340415 | 505 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →