Piła szablasta Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo (4326310)
Zdjęcia 6 |
Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo akum. 1 szt. 4 Ah akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Cordless All Purpose Saw TP-AP 18/28 Li BL - Solo | 456 zł |
Piła szablasta EINHELL TE-AP 18/28 Li BL | 390 zł |
Piła szablasta EINHELL TE-AP 18/28 Li BL TE-AP 18-28 LI BL | 450 zł |
Piła szablasta TE-AP 18/28 LI BL Solo Einhell, akumulatorowa, 18 V | 559 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo
Ceny na Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL (4.0Ah) | od 699 zł | 1 oferta | ||
Einhell Expert Plus TE-AP 18/28 Li BL Solo | od 390 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →