Podkaszarka Einhell PXC AGILLO Solo (3411320)
Zdjęcia 7 |
Bezprzewodowa trymer marki Einhell to zaawansowane urządzenie kategorii cenowej w pakiecie Solo. Model wymaga dwóch akumulatorów jednocześnie, ale one (podobnie jak ładowarka) nie są dołączone do zestawu. Jednocześnie sprzęt ogrodniczy obsługuje autorską platformę Power X-Change, czyli jest kompatybilny z innym sprzętem bateryjnym tego producenta, w tym z różnymi akumulatorami 18 V.
lub posiada wymagane akumulatory. Za obrót układu rotora odpowiada bezszczotkowy silnik elektryczny, którego zaletami są naprawdę niski poziom hałasu (do 78 dB, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie specjalnych słuchawek chroniących słuch), wydajna praca przy niskich kosztach energii . Przydatnymi cechami konstrukcyjnymi modelu są składany drążek (ułatwia to transport i przechowywanie), obecność rączki rowerowej oraz paska na ramię (pozwala przenieść ciężar z rąk na ramiona, a całkowita waga narzędzia jest około 6 kg). Do koszenia trawy oferowany jest zarówno szpula z żyłką jak i nóż z ostrzem.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell PXC AGILLO Solo
Einhell Kosa akumulatorowa AGILLO 36/255 BL-Solo Power X-Change Li-ion 36 | 641 zł |
Einhell Cordless Scythe AGILLO 36/255 BL-Solo | 833 zł |
Kosa Akumulatorowa Agillo 36/255 Einhell Bl-Solo 3411320 | 859 zł |
Kosa spalinowa Einhell 3411320 (bez baterii) | 840 zł |