Kosiarka Einhell GE-HM 18/38 Li Solo (3414200)
Zdjęcia 12 |
Einhell GE-HM 18/38 Li Solo
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, brak w zestawie
System cięcia:wrzecionowy
Szerokość robocza:38 cm
Wysokość koszenia:od 14 mm, do 38 mm
Pojemnik na trawę:45 l
Waga:10.49 kg
Może być używany w trybie ręcznym, bez baterii. Regulowany tylny deflektor (3 pozycje)
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GE-HM 18/38 Li Solo
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-HM 18/38 Li Solo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell 3414200 Kosiarka 18 V Wielokolorowy 1075 x 54 x 389 cm 1049 kg 1 S | 755 zł |
Einhell Akumulatorowa kosiarka Cordless Cylinder Lawn Mower GE-HM 18/38 Li | 751 zł |
Kosiarka akumulatorowa EINHELL GE-HM 18/38 Li-Solo 3414200 | 900 zł |
Kosiarka akumulatorowa Einhell KOSIARKA AKUMULATOROWA GE-HM 18/38 Li-Solo | 809 zł |
KOSIARKA AKUMULATOROWA EINHELL GE-HM 18/38 Li-Solo 3414200 | 809 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →