Kosiarka automatyczna Einhell Freelexo 500 BT (4326363)
Zdjęcia 8 |
Einhell Freelexo 500 BT
500 м²600 м²
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 2.5 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:18 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 60 mm
Waga:9 kg
Zawiera przewód ograniczający (130 m) oraz kołki do jego mocowania (190 szt.)
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Freelexo 500 BT
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Freelexo 500 BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot koszący Einhell FREELEXO 500 BT DO-EO-KOS-EIN-035 | 2 099 zł |
Einhell, Robot koszący samojezdny Freelexo 500M BT | 2 199 zł |
Robot koszący FREELEXO 500 BT EINHELL - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 199 zł |
Robot koszący samojezdny FREELEXO 500m BT EINHELL | 2 397 zł |
Einhell FREELEXO 500 BT 4326363 | 2 707 zł |
Modyfikacje Einhell Freelexo 500 BT
Ceny na Einhell Freelexo 500 BT |
---|---|---|---|---|
Einhell Freelexo 500 BT | od 2 099 zł | 5 oferty | ||
Einhell Freelexo 600 BT | od 2 275 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →