Podkaszarka Einhell GE-ET 5027 (3402090)
Zdjęcia 7 |
Einhell GE-ET 5027
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:500 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:27 cm
Waga:2.7 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GE-ET 5027
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-ET 5027
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Ge-Et 5027 3402090 Podkaszarka do Trawy Czarny/Czerwony 270 mm | 239 zł |
Podkaszarka żyłkowa EINHELL gc-et 5027 3402090 | 337 zł |
Podkaszarka Einhell GE-ET 5027 Expert | 283 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →