Тример Einhell GE-ET 5027 (3402090)
Фото 7 |
Einhell GE-ET 5027
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:500 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:27 см
Вага:2.7 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GE-ET 5027
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-ET 5027
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Ge-Et 5027 3402090 Podkaszarka do Trawy Czarny/Czerwony 270 mm | 239 zł |
Podkaszarka żyłkowa EINHELL gc-et 5027 3402090 | 337 zł |
Podkaszarka Einhell GE-ET 5027 Expert | 283 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →