Kosiarka Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo (3413246)
Zdjęcia 8 |
Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:43 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:63 l
Waga:17.3 kg
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GE-CM 36/43 Li M Solo
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Ge-Cm 36/43 Li M-Solo Kosiarka Czerwony/Czarny 139 x 515 x 91 cm 1 | 1 034 zł |
Kosiarka akumulatorowa EINHELL GE-CM 36/43 Li M-Solo 3413246 | 1 460 zł |
Kosiarka akumulatorowa Einhell KOSIARKA AKUMULATOROWA GE-CM 36/43 Li M-Sol | 1 399 zł |
Kosiarka akumulatorowa EINHELL GE-CM 36/43 Li M-Solo 3413246 | 1 460 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →