Piła tarczowa Einhell Expert TE-TS 254 T (4340430)
Zdjęcia 15 |
Einhell Expert TE-TS 254 T |
|
Stół rozkładany o zwiększonej powierzchni roboczej do 540x660 mm.
Stacjonarna piła tarczowa do użytku domowego z silnikiem o mocy 2000 W. Wyposażony w ogranicznik prądu rozruchowego zapewniający płynny rozruch oraz moduł zabezpieczający silnik przed przeciążeniem. Maszyna przystosowana jest do pracy z tarczami o średnicy 254 mm. Tarczę można przechylić do 45°. Stół do piły tarczowej Einhell Expert TE-TS 254 T wykonany jest ze stopu aluminium. Ma wymiary 540x505 mm, ale szerokość można zwiększyć dzięki wysuwanej części (wysuwa się na bok o 405 mm). Istnieje możliwość podłączenia odkurzacza do zbierania trocin (rura Ø36 mm). W zestawie znajduje się jedno brzeszczot.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert TE-TS 254 T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Piła stołowa TE-TS 254 T 2000 W łagodny rozruch aluminiowy stół gł | 889 zł |
Einhell PRZECINARKA DO DREWNA TE-TS 254 T 4340430 | 949 zł |
Einhell, Przecinarka do drewna TE-TS 254 T | 949 zł |
Przecinarka do drewna TE-TS 254 T EINHELL | 991 zł |
Pilarka stołowa EINHELL TE-TS 254 T | Bezpłatny transport | Raty | 889 zł |
Pilarka stołowa EINHELL TE-TS 254 T | Bezpłatny transport | 889 zł |
Przecinarka do drewna TE-TS 254 T EINHELL | 1 075 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →