Piła tarczowa Scheppach HS80 (5901302901)
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Scheppach HS80 1.2 kWh / 210 mm2 kWh / 250 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scheppach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scheppach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scheppach HS80
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scheppach Stołowa piła tarczowa HS80 1200 W brzeszczot Ø 210 mm wysokość c | 633 zł |
Pilarka tarczowa Scheppach HS80 1200 W 210 mm | 633 zł |
Pilarka tarczowa Scheppach HS80 1200W 210mm | 975 zł |
Scheppach Stołowa pilarka tarczowa HS80, 1200 W, 5901302901 | 680 zł |
SCHEPPACH HS80 Pilarka tarczowa stołowa 1200W 5901302901 | 649 zł |
Scheppach HS80 | 489 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Scheppach HS80
Ceny na Scheppach HS80 |
---|---|---|---|---|
Scheppach HS80 | od 489 zł | 6 oferty | ||
Scheppach HS105 | od 992 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →