Piła tarczowa Scheppach HS105 (5901308901)
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Scheppach HS105 1.2 kWh / 210 mm2 kWh / 250 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scheppach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scheppach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scheppach HS105
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scheppach HS105 stołowa pilarka tarczowa 2000 W brzeszczot 255 mm wysokość | 1 435 zł |
SCHEPPACH HS105 PILARKA TARCZOWA 255mm 5901308901 HS 105 | 1 904 zł |
Pilarka tarczowa Scheppach HS105 2000 W 255 mm | 992 zł |
Pilarka tarczowa Scheppach HS105 230V 2,0KW | 1 072 zł |
Pilarka stołowa Scheppach HS105 230V 2,0KW | 1 195 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Scheppach HS105
Ceny na Scheppach HS105 |
---|---|---|---|---|
Scheppach HS80 | od 489 zł | 6 oferty | ||
Scheppach HS105 | od 992 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →