Piła łańcuchowa Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah) (4804501761)
Zdjęcia 6 |
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła akumulatorowa EINHELL GE-LC 18 Li (4.0 Ah ZS) | 600 zł |
Piła łańcuchowa Einhell GE-LC 18 Li 18 V 25 cm | 600 zł |
Piła akumulatorowa EINHELL GE-LC 18 Li (4.0 Ah ZS) | 600 zł |
Piła łańcuchowa GE-LC 18 Li (1 | 639 zł |
Modyfikacje Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah)
Ceny na Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah) |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Kit | od 700 zł | 4 oferty | ||
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li (4.0Ah) | od 600 zł | 5 oferty | ||
Einhell Expert Plus GE-LC 18 Li Solo | od 464 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →