Wiertarko-wkrętarka Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li E Solo (4513870)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li E Solo |
|
Mocna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z wysokim momentem obrotowym, bezudarowym wierceniem, doskonałą ergonomią i podświetleniem LED. Jest to wysokiej jakości i niedrogie półprofesjonalne elektronarzędzie ręczne z dwoma trybami prędkości i regulacją momentu obrotowego. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej. Przeznaczony do wkręcania i wykręcania wkrętów, wkrętów samogwintujących, wkrętów, kołków i innych typów elementów złącznych.
Operacje te są wykonywane przy pierwszej prędkości, co ogranicza prędkość obrotową narzędzia do 400 obr / min. W tym trybie wiertarko-wkrętarka Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li E Solo 4513870 rozwija imponujący moment obrotowy (do 47 Nm), co umożliwia bezproblemową pracę ze śrubami o znacznej średnicy i długości. Drugą ważną funkcją narzędzia jest wiercenie otworów w różnych gatunkach drewna, stalach konstrukcyjnych, metalach nieżelaznych i ich stopach, a także ceramice, polimerach i kompozytach. Dobór prędkości do konkretnego procesu odbywa się za pomocą elektronicznego regulatora sterowanego wyłącznikiem spustowym. Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w szybkozaciskowy uchwyt wiertarski (średnica narzędzia do 13 mm) oraz latarkę LED, co umożliwia efektywną pracę w słabo oświetlonych miejscach. Akumulatory litowo-jonowe (18 V) i ładowarka sprzedawane oddzielnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li E Solo
Wszystkie ceny 8 →Einhell Te-Cd 18 Li E Solo Wkrętarka Czarny/Czerwony 22 x 9 x 22 cm 114 kg | 220 zł |
Einhell Expert Plus TE-CD 18 Li E - Solo | 264 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Te-Cd 18 Li E-Solo 4513870 | 300 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHEEL TE-CD 18 Li E-Solo 4513870 | 220 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHEEL TE-CD 18 Li E-Solo 4513870 | 220 zł |