Дриль-шурупокрут DeWALT DCD800P2T
Відео 2Фото 7 |
DeWALT DCD800P2T |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCD800P2T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEWALT DCD800P2T-QW - Wiertarka wkrętakkowa 18V 2-biegowa Silnik bezszczot | 1 279 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800P2T-QW | 1 730 zł |
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD800P2T 18 V 2 x akumulator 5 Ah | 1 328 zł |
Dewalt Dewalt Wkrętarka 18v 90nm 2x5,0ah bl tstak dcd800p2t | 1 564 zł |
Wkrętarka 18V 2X5,0Ah Bl Tstak | 1 625 zł |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCD800P2T
Ціни на DeWALT DCD800P2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD800E1T | від 1 009 zł | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD800E2T | від 1 244 zł | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD800P2T | від 1 279 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCD800NT | від 662 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →