Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD800P2T
Wideo 2Zdjęcia 7 |
DeWALT DCD800P2T |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCD800P2T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEWALT DCD800P2T-QW - Wiertarka wkrętakkowa 18V 2-biegowa Silnik bezszczot | 1 299 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800P2T-QW | 1 730 zł |
Dewalt Dewalt Wkrętarka 18v 90nm 2x5,0ah bl tstak dcd800p2t | 1 564 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800P2T-QW | 1 730 zł |
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD800P2T 18 V 2 x akumulator 5 Ah | 1 328 zł |
Wkrętarka 18V 2X5,0Ah Bl Tstak | 1 625 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCD800P2T
Ceny na DeWALT DCD800P2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD800E1T | od 1 009 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCD800E2T | od 1 231 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCD800P2T | od 1 299 zł | 8 oferty | ||
DeWALT DCD800NT | od 662 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →