Перфоратор Bosch UniversalHammer 18V 06039D6001
Відео 2Фото 15 |
Bosch UniversalHammer 18V 06039D6001
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2 Дж
Число ударів:5400 уд/хв
Оберти холостого ходу:2000 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:2 кг
У комплекті Адаптер із круглим хвостовиком
Модель UniversalHammer 18V 06039D6001 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Всі характеристики
Характеристики UniversalHammer 18V 06039D6001
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalHammer 18V 06039D6001
Ціни на Bosch UniversalHammer 18V 06039D6001 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalHammer 18V 06039D6002 | від 668 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch UniversalHammer 18V 06039D6004 | від 729 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch UniversalHammer 18V 06039D6003 | від 778 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch UniversalHammer 18V 06039D6000 | від 449 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch UniversalHammer 18V 06039D6001 | від 466 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →