Перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Відео 1Фото 13 |
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
акк. 2 шт
4 Агод
акк. відсутнійРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:1.9 Дж
Число ударів:4675 уд/хв
Оберти холостого ходу:1050 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:2.3 кг
Всі характеристики
Характеристики GBH 185-LI Professional 0611924020
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GBH 185-LI - Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy z uchw | 970 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 185-LI 0611924020 | 885 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 185-LI 0611924020 | 885 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Ціни на Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021 | від 1 369 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020 | від 885 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →