Szlifierka Ryobi R18AG-140S (5133004301)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Ryobi R18AG-140S akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Model R18AG-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i torby, a model R18AG-L13S jest dostarczany z jednym akumulatorem (1,3 Ah), ładowarką i torbą
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18AG-140S
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V R18AG-140S Średnica Tarczy 115 m | 584 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG-140S | 640 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG-140S 5133004301 | 640 zł |
Szlifierka Ryobi R18AG-140S | 807 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18AG-140S
Ceny na Ryobi R18AG-140S |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18AG-0 | od 238 zł | 15 oferty | ||
Ryobi R18AG-140S | od 584 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →