Szlifierka Ryobi RMS180-S
Zdjęcia 6 |
Ryobi RMS180-S 15 arkuszy szlifierskich 30 arkuszy ściernych |
|
Wbudowana wyciągana listwa
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RMS180-S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Szlifierka wielofunkcyjna 180 W z 5 ostrzami szlifierskimi w zestawi | 578 zł |
Szlifierka Ryobi RMS180-S | 280 zł |
Szlifierka oscylacyjna Ryobi RMS180-S (+ torba) 5133002907 | 273 zł |
Szlifierka oscylacyjna RYOBI RMS 180-S | 229 zł |
Szlifierka oscylacyjna przewodowa Ryobi RMS180S 100 x 176 mm 180W | 279 zł |
SZLIFIERKA OSCYLACYJNA RMS180-S | 304 zł |
Modyfikacje Ryobi RMS180-S
Ceny na Ryobi RMS180-S |
---|---|---|---|---|
Ryobi RMS180-S | od 229 zł | 6 oferty | ||
Ryobi RMS180-SA30 | od 776 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →