Szlifierka Blaupunkt CG5010
Zdjęcia 6 |
Blaupunkt CG5010 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt CG5010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt Szlifierka kątowa 18V bez akumulatora CG5010 QEBAUSZLCG50100 | 199 zł |
Blaupunkt Szlifierka kątowa 18V bez akumulatora CG5010 122331 | 199 zł |
Szlifierka Blaupunkt Szlifierka kštowa 18V bez akumulatora CG5010 | 199 zł |
Szlifierka kątowa Blaupunkt CG5010, 18 V | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →