Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372201
Відео 7Фото 8 |
Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372201 без кейскейс |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372201
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GEX 18V-125 - Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa (060 | 840 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośr.gex 18v-125 solo | 1 022 zł |
Szlifierka Mimośrodowa 18V Gex 18V-125 Bosch Body | 740 zł |
Bosch Professional Gex 18v-125 Orbital Sander 18v Niebieski,Posrebrzany 60 | 900 zł |
Bosch.Szlifierka Mimośr.Gex 18V-125 Solo | 859 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372201
Ціни на Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372201 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372201 | від 740 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GEX 18V-125 Professional 0601372200 | від 991 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →