Шліфувальна машина Bosch PSS 250 AE 0603340220
Фото 5 |
Bosch PSS 250 AE 0603340220 200 Вт250 Вт регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PSS 250 AE 0603340220
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Bosch Szlifierka oscylacyjna 200w 92x182 mm pss 250 ae walizka | 482 zł |
Szlifierka Bosch PSS 250 AE | 411 zł |
Szlifierka Oscylacyjna Pss 250AE Bosch Walizka | 379 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch PSS 250 AE 250 W 0.603.340.220 | 410 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH B0603340220 | 433 zł |
Модификації Bosch PSS 250 AE 0603340220
Ціни на Bosch PSS 250 AE 0603340220 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSS 200 AC 0603340120 | від 239 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch PSS 250 AE 0603340220 | від 379 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →