Szlifierka Bosch PSS 250 AE 0603340220
Zdjęcia 5 |
Bosch PSS 250 AE 0603340220 200 W250 W regulacja obrotów |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PSS 250 AE 0603340220
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Bosch Szlifierka oscylacyjna 200w 92x182 mm pss 250 ae walizka | 482 zł |
Szlifierka Bosch PSS 250 AE | 411 zł |
Szlifierka Oscylacyjna Pss 250AE Bosch Walizka | 379 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch PSS 250 AE 250 W 0.603.340.220 | 410 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH B0603340220 | 433 zł |
Modyfikacje Bosch PSS 250 AE 0603340220
Ceny na Bosch PSS 250 AE 0603340220 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSS 200 AC 0603340120 | od 239 zł | 5 oferty | ||
Bosch PSS 250 AE 0603340220 | od 379 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →