Szlifierka prosta Bosch GGS 18V-23 LC Professional 0601229100
Zdjęcia 3 |
Bosch GGS 18V-23 LC Professional 0601229100 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Łączność” do synchronizacji ze smartfonem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GGS 18V-23 LC Professional 0601229100
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka prosta GGS 18V-23 L | 944 zł |
Bosch LIGESLIBER GGS 18 V-23 LC SOLO L-BOXX | 1 328 zł |
Bosch Professional GGS 18V-23 LC - Akumulatorowa szlifierka prosta (060122 | 1 192 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18 V-23 LC Professional Solo | 1 131 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18 V-23 LC Professional Solo | 1 131 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →