Szlifierka Bosch GWS 1400 Professional 0601824800
Zdjęcia 10 |
Bosch GWS 1400 Professional 0601824800 bez walizkabez walizka |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 1400 Professional 0601824800
Wszystkie ceny 6 →Bosch Professional szlifierka kątowa GWS 1400 silnik 1 400 W Ø tarczy 125 | 431 zł |
Bosch Blue bosch 1400w angle grinder 125mm gws 1400 | 659 zł |
Bosch Professional Gws 1400 125 Mm Grinder Niebieski,Czarny 0601824800 | 643 zł |
Szlifierka kątowa Bosch GWS 1400 Professional 0.601.824.800 | 758 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH B0601824800 | 730 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm GWS 1400 BOSCH | 782 zł |
„Weteran” o doskonałej reputacji
Wśród szlifierek Bosch przeznaczonych do pracy z tarczami 125 mm model Bosch GWS 1400 nie jest ani najmocniejszy, ani najnowocześniejszy. Jest to sprawdzony „wół roboczy”, produkowany od ponad 10 lat i cieszący się uznaniem wśród profesjonalistów. Dzięki dobremu silnikowi o mocy 1400 W (z czego 820 W mocy netto) może pewnie ciąć beton i ceramikę, obrabiać kamień i ciąć metal.
Gotowy do pracy w trudnych warunkach
Optymalną pracą dla tego modelu jest wykańczanie stroboskopów w miejscach, gdzie duże szlifierki i bruzdownice nie mogą się czołgać (np. w miejscach, gdzie ściany stykają się z podłogami i sufitami). Wystarczy pięć do dziesięciu sekund, aby przejść 5 cm w ścianie wykonanej z cegieł lub bloków piankowych. Takie użycie narzędzia ułatwia kompaktowy korpus z regulowanym bocznym uchwytem i dobra ochrona „wnętrza” przed pyłem betonowym i odłamkami kamieni. Szlifierka wyposażona jest w regulator prądu rozruchowego, który zapobiega szarpnięciu po włączeniu oraz w funkcję kontroli prędkości. Dlatego obroty tarczy nie opadają, gdy koło tnące jest zanurzone w murze.
Sprawdzona szlifierka budowlana
Szlifierka Bosch GWS 1400 to narzędzie do ciężkich prac. Jest solidny i trwały. Co najważniejsze, ten model przejawia się w rękach rzemieślników zajmujących się pracami instalacyjnymi, naprawczymi i budowlanymi. Użytkownicy zauważają, że najdłużej trwa, jeśli używasz szlifierki kątowej razem z oryginalnymi tarczami tnącymi. Ale niskiej jakości tarcze, ściernice i szczotki często prowadzą do przyspieszonego zużycia skrzyni biegów i łożysk.
Modyfikacje Bosch GWS 1400 Professional 0601824800
Ceny na Bosch GWS 1400 Professional 0601824800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 1400 Professional 0601824800 | od 431 zł | 6 oferty | ||
Bosch GWS 1400 Professional 0601824804 | od 499 zł | 2 oferty |