Szlifierka Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021
Wideo 6Zdjęcia 16 |
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 akum. brak obudowa 2608000677 akum. brak obudowa 2608000678 walizka / akum. 1 szt. 4 Ah walizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Szlifierka akumulatorowa do tarcz o średnicy 125 mm. Pod względem mocy i wydajności jest w przybliżeniu równy sieciowej szlifierce kątowej o mocy 700 W. Narzędzie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy z funkcją miękkiego startu oraz elektroniczny system zabezpieczający, który wyłącza silnik w przypadku przegrzania lub przeciążenia. Pokrywę obrotową można zakładać, zdejmować i regulować bez użycia klucza. W tej konfiguracji szlifierka kątowa Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 w komplecie posiada walizkę z tworzywa sztucznego, dodatkowy uchwyt (przekładnia wkręcana jest z lewej lub prawej strony), ładowarkę oraz dwa akumulatory, każdy o pojemności 4 Ah . Szlifierka ma kompaktowe wymiary (348x120 mm) i waży zaledwie 2,2 kg (z akumulatorem).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021
Wszystkie ceny 9 →Bosch Professional GWS 180-LI - Akumulatorowa szlifierka kątowa (06019H902 | 1 330 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 180-LI 06019H9021 | 1 160 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 18v gws 180-li 2x4,0ah walizka | 1 543 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 180-LI 06019H9021 | 1 155 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021
Ceny na Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9022 | od 482 zł | 6 oferty | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 | od 447 zł | 16 oferty | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 | od 849 zł | 3 oferty | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 | od 1 155 zł | 9 oferty |