Szlifierka Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005
Zdjęcia 10 |
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005
Ceny na Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9003 | od 715 zł | 1 oferta | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9001 | od 705 zł | 2 oferty | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 | od 1 669 zł | 1 oferta | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9004 | od 815 zł | 2 oferty | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002 | od 618 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →