Болгарка Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005
Фото 10 |
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005
Ціни на Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9003 | від 715 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9001 | від 489 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 | від 1 669 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9004 | від 815 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002 | від 618 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →