Dalmierz laserowy Leica DISTO D2 837031
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Leica DISTO D2 837031 |
|
Płaszczyzny odniesienia do pomiaru - 3
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leica DISTO D2 837031
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leica DISTO D2 Laserowy Miernik Odległości Czarny 837031 | 849 zł |
Leica DISTO D2 | 1 107 zł |
Leica Disto D2 Laser Telemeter Czerwony,Czarny 837031 | 975 zł |
Dalmierz laserowy Leica Geosystems Disto D2 | 1 000 zł |
Dalmierz laserowy DISTO D2BT Leica | 849 zł |
Leica Lino L2 laser krzyżowy z akumulatorem litowo-jonowym i innowacyjnym | 1 079 zł |
Leica DISTO D2 laserowy miernik odległości 763495 | 1 177 zł |
Wideo recenzje
Możliwości modelu:
- Pomiar powierzchni/objętości
- Pomiar pośredni (twierdzenie Pitagorasa)
- Funkcja dodawania/odejmowania
- Pomiar pojedynczy/ciągły
- Minimalna/maksymalna wartość
- Funkcja pamięci (ostatnie 10 pomiarów)
PolecamyPorównaj w tabeli →