Dalmierz laserowy Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00
Wideo 10Zdjęcia 15 |
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00 bateria, kabel USBbaterie |
|
Profesjonalny dalmierz z linii Protected Tools - seria narzędzi pomiarowych o szczególnie wysokim stopniu ochrony (klasa IP65) przed wstrząsami, upadkami, wnikaniem kurzu i wilgoci do obudowy. Jest to pierwsze urządzenie z gamy dalmierzy Bosch, które ma zielony laser. Zielona kropka jest znacznie lepiej widoczna w jasnym świetle słonecznym niż czerwona kropka. Pozwala to na szybsze i dokładniejsze „celowanie” podczas wykonywania pomiarów.
Oprócz wykonywania pomiarów bezpośrednich i pośrednich, dalmierz laserowy Bosch GLM 50-27 CG Professional może obliczać obszary i objętości, mierzyć kąty, określać wartości maksymalne i minimalne, przechowywać dane w pamięci (30 komórek) oraz wymieniać informacje ze smartfonem lub komputerem przez Bluetooth. Możesz włączyć alerty dźwiękowe lub wibracyjne, aby powiadomić Cię o udanych lub nieudanych pomiarach. Posiada kolorowy wyświetlacz z regulowaną jasnością, wypukłe przyciski oraz przyjazny interfejs użytkownika, który pozwala szybko znaleźć żądane pozycje w menu. Przewidziano gniazdo do montażu urządzenia na statywie. W zestawie baterie, futerał i pasek na rękę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00
Wszystkie ceny 9 →Bosch Professional Dalmierz laserowy GLM 50-27 CG zielona wiązka laserowa | 840 zł |
Bosch Professional GLM 50-27 CG - Dalmierz laserowy (0601072U00) | 960 zł |
Dalmierz laserowy BOSCH Professional GLM 50-27 CG | 988 zł |
Bosch Bosch Dalmierz glm 50-27 cg | 1 196 zł |
Modyfikacje Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00
Ceny na Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 | od 1 049 zł | 10 oferty | ||
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00 | od 840 zł | 9 oferty |