Młot udarowy Makita HM1812
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Makita HM1812 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita HM1812
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HM1812 Młot udarowy MAKITA 72,8J uchwyt HEX 28,6 mm HM 1812 | 10 012 zł |
Makita Makita Młot wyburzeniowy uchwyt hex 28mm 2000w 72,8j 31,3kg avt hm1 | 8 921 zł |
Makita Młot wyburzeniowy HM1812 2000 W | 7 970 zł |
Młot wyburzeniowy MAKITA HM1812 | 7 900 zł |
Makita Młot Udarowy Kujący 2000W Uchwyt Hex 28.6Mm M HM1812 88381693349 | 8 330 zł |
Makita HM1812 | 9 446 zł |
Wideo recenzje
Różnice między modelami:
- Model HM1802 - brak systemu ochrony przed drganiami
- Model HM1812 - system ochrony przed wibracjami(AVT)
PolecamyPorównaj w tabeli →