Młot udarowy Bosch GSH 500 Professional (0611338720)
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Bosch GSH 500 Professional |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSH 500 Professional
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional młot udarowy GSH 500 75 J 1 100 W rękojeść dodatkowa sz | 1 566 zł |
Bosch Professional GSH 500 - Młot udarowy z uchwytem SDS max (0611338720) | 1 746 zł |
Młot udarowy BOSCH GSH 500 0.611.338.720 | 1 770 zł |
Bosch Bosch Młot gsh 500 1150w sds-max 7,5j | 1 946 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →