Młot udarowy Makita HM0870C
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Makita HM0870C |
|
Model HM0870C jest dostarczany bez daszków, a model HM0870CX ma trzy daszki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita HM0870C
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HM0870C Młot udarowy Makita HM 0870 C następca modelu HM0860C | 2 671 zł |
Makita Makita Młot kujący sds-max 1100w 7,6j 5,1kg hm0870c | 2 467 zł |
Makita Młot wyburzeniowy HM0870C 1100 W | 2 174 zł |
Młot udarowy kujący MAKITA HM0870C, SDS Max | 2 132 zł |
Makita Młot Udarowy Kujący Sds-Max 1100W M HM0870C 88381605311 | 2 212 zł |
MŁOT UDAROWY KUJĄCY SDS-MAX 1100W | 2 271 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →