Renowator Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
akum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka
Rodzaj urządzenia:renowator
Prędkość obrotowa:5000 – 20000 obr/min
Zasilanie:akumulatorowe
Silnik bezszczotkowy
Model 06018B5001 zawiera 1 brzeszczot i wkładkę, 06018B5020 / 06018B5000 zawiera dwa akumulatory (odpowiednio 2 Ah / 2,5 Ah), ładowarkę, walizkę, platformę delta, ostrze segmentowe, 5 brzeszczotów
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GOP 12V-28 Professional 06018B5001
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GOP 12V-28 - Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne (06 | 537 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 12V-28 06018B5001 | 516 zł |
Bosch Bosch Narzędzie wielofunkcyjne 12v bez akumulatorów i ładowarki uchw | 661 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH GOP 12V-28 06018B5001 | 510 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001
Ceny na Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5001 | od 427 zł | 8 oferty | ||
Bosch GOP 12V-28 Professional 06018B5002 | od 427 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →