Młot udarowy DeWALT D25832K
Zdjęcia 7 |
DeWALT D25832K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT D25832K
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młot Udarowy 1350 W SDS-MAX 105j Kufer D25832K DeWalt D25832K-QS | 2 688 zł |
DeWALT D25832K SDS-MAX 6KG 10.5J DO-EL-MLO-DEW-056 | 2 699 zł |
Dewalt Młot wyburzeniowy D25832K 1350 W | 2 499 zł |
Dewalt Młot Kujący Sds-Max 1350W 10,5J 7,4Kg D25832K | 2 523 zł |
Młot udarowy DEWALT D25832K-QS SDS Max 1350W 10,5J | 2 799 zł |
Dewalt Młot Wyburzeniowy Sds-Max 1350W 10,5J DW D25832K-Q 5035048723074 | 2 492 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →