Młot udarowy Metabo MHE 5 600148500
Zdjęcia 3 |
Metabo MHE 5 600148500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo MHE 5 600148500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo MHE 5 młotek dłutowy w walizce z tworzywa sztucznego 600148500 | 4 241 zł |
Metabo Młot Udarowy Kujący Sds-Max Mhe 5 ME 600148500 4061792199231 | 2 079 zł |
MŁOT UDAROWY KUJĄCY SDS-MAX MHE 5 | 2 066 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →