Opalarka Black&Decker KX2001
Zdjęcia 5 |
Black&Decker KX2001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KX2001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker KX2001 | 150 zł |
OPALARKA 2000W KX2001-QS BLACK+DECKER | 152 zł |
Black&Decker Black+decker opalarka 2000w kx2001 | 139 zł |
Opalarka elektryczna BLACK&DECKER KX2001 | 125 zł |
OPALARKA 2000W KX2001-QS BLACK+DECKER | 134 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości opalarki Black&Decker KX2001:
- Długość kabla sieciowego - 3 m
- Model KX2001 - dostarczany bez walizki
- Model KX2001K - w zestawie etui i zestaw akcesoriów
PolecamyPorównaj w tabeli →