Wkrętak akumulatorowy Fieldmann FDS 10103-A
Zdjęcia 4 |
Fieldmann FDS 10103-A |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDS 10103-A
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann DC Li-ION AKU Śrubokręt 36V/800mAh FDS 10103-A | 116 zł |
Wkrętak FIELDMANN FDS 10103-A | 89 zł |
Fieldmann Wkrętak FDS 10103-A 3.6 V | 94 zł |
Wkrętak FIELDMANN FDS 10103-A | 89 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →